Ankohet Jul Deda: Zarfit të Zi i ka humbur vlera - Gazeta Express
string(47) "ankohet-jul-deda-zarfit-te-zi-i-ka-humbur-vlera"

TV/Film

Gazeta Express

03/04/2024 20:31

Ankohet Jul Deda: Zarfit të Zi i ka humbur vlera

TV/Film

Gazeta Express

03/04/2024 20:31

E teksa produksioni shfaqi një klip ‘surprizë’ për banorët, ku këta të fundit mësuan se as Egla por dhe as çifti Meriton-Ilnisa nuk ishin eliminuar prej garës, Juli së bashku me disa prej banorëve ka komentuar për këtë faktorizim që sipas tij i është bërë tre të skualifikuarëve.

Sipas tij tre të skualifikuarit të cilët momentalisht ndodhen në ‘Torturën e Bardhë’, janë fuqizuar dhe faktorizuar prej produksionit.

Lexo Edhe:

Madje ai nuk ka lënë pa cekur as ‘përndjekjen’ që këto banorë kanë bërë teksa është shprehur:

‘Përndjekja’ a ishte vepër penale? Ç’punë ka publiku të vendosë për një vepër që e ka vendosur Gjykata?