Ankohet bukuroshja: Po vuaj nga trupi im - Gazeta Express
string(39) "ankohet-bukuroshja-po-vuaj-nga-trupi-im"

Ankohet bukuroshja: Po vuaj nga trupi im

Yjet

Gazeta Express

24/05/2022 20:32

“Më të vërtetë jam duke vuajtur nga trupi imë”. Megan Barton-Hanson ka pranuar se ajo zakonisht “vuan nga uria” për shkak të dietave të “pashëndetshme” dhe “të papërshtatshme”.

Megan Barton Hanson ka treguar se ajo “vuan shumë” me trupin e saj që duhet të këtë një imazh të mirë dhe këtë e ka thënë se e ka treguar gjatë një sesioni me pyetje përgjigje në Instagram.

Lexo Edhe:

Ylli 28 vjeçar, e cila mori famë gjatë sezonit të katër të Love Island, ka pranuar se pesha e fituar kohëve të fundit ka bërë që ajo ta këtë “obsesion” peshën e saj.

Ish striptizerja dhe vajza e me poza seksi ka treguar se vendosi të merrte një dietë ushqimore me 800 kalori në ditë.

Në përgjithësi, rekomandohen marrja e 2000 kalorive ditore për femrat në ditë dhe 2500 për meshkujt.

“Kam vuajtur me trupin dhe peshën time. Më është dashur të heq kilogram në shkurt dhe mars në mënyrë jo të shëndetshme”, ka thënë ajo. /GazetaExpress/