Anita – Blerandos: Nëse ke hy pa strategji, i bie sikur me shku në “mal pa sakicë” - Gazeta Express
string(76) "anita-blerandos-nese-ke-hy-pa-strategji-i-bie-sikur-me-shku-ne-mal-pa-sakice"

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:24

Anita – Blerandos: Nëse ke hy pa strategji, i bie sikur me shku në “mal pa sakicë”

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:24

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova Anita Haradinaj ka pasur një koment për Blerandon.

Ajo i ka thënë Blerandos se “unë të kam respektuar për lojtar të mirë dhe të fort të asaj shtëpie, dhe për mua nuk je lojtar i fortë i asaj shtëpie nëse nuk ke strategji, sepse nëse në atë shtëpi futesh pa strategji është si me shku në mal pa sakicë”, ka thënë Anita.

Lexo Edhe:

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.