“Ani nasht” – kënga e re e Geasy dhe Majk - Gazeta Express
string(37) "ani-nasht-kenga-e-re-e-geasy-dhe-majk"

“Ani nasht” – kënga e re e Geasy dhe Majk

Muzike

Gazeta Express

22/04/2022 19:54

Geasy dhe Majk kanë lansuar këngën e tyre të re

E kishte paralajmëruar para disa dite dhe ajo ka ardhur sonte për të gjithë fansat e saj.

Lexo Edhe:

Kënga është ritmike teksa flet për një dashuri të dështuar. Ajo ka shumë edhe elemente komerciale.

Kjo këngë vjen pas një kohe për Geasyin dhe Majk dhe është punuar nga vet Geasy që është producent ekzekutiv.

Vija melodike e këngës është punuar nga Geasy dhe Majk ndërkaq producentë të këngës janë BIGDEAL RECORDS. /GazetaExpress/