Angela shfaqet në formë në bikine - ka diçka për të thënë - Gazeta Express
string(55) "angela-shfaqet-ne-forme-ne-bikine-ka-dicka-per-te-thene"

Angela shfaqet në formë në bikine – ka diçka për të thënë

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 23:25

Modelja dhe shkrimtarja, Angela Martini është paraqitur më seksi së kurrë në disa fotografi që ajo ka postuar në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare ka filluar një seri pushimet këtë vit dhe ndërron destinacionet turistike duke u shfaqur herë në Itali dhe herë në Greqi.

Lexo Edhe:

Por, Angela nuk është shfaqur në Shqipëri, pavarësisht se në këtë vend pushimet i ka kaluar shqiptarja më e njohur në botë për momentin, Dua Lipa.

“Në shumë gjëra jam unë më lart, por disa gjëra janë mbi mua”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/