Angela shfaq gjoksin në fustanin e saj veror - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/07/2021 20:34

Angela shfaq gjoksin në fustanin e saj veror

Yjet

Gazeta Express

11/07/2021 20:34

Angela Martini është shfaqur tepër joshëse në fotot e saj të fundit

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare vazhdon të “nxeh” foto tepër seksi dhe këtë ajo e ka bërë edhe sonte.

Lexo Edhe:

Bukuroshja shihet e veshur me një fustan me lule derisa tregon gjoksin e saj të bukur para kamerës.

“Ka shumë gjëra që do të dëshiroja që t’i shkëmbejë me ju djema, shumë sekrete për jetën, dashurinë, etj. Jam duke e sjell këtë nëpër mendje dhe do ua tregoj në mënyrën më të mirë të mundshme”, ka shkruar ajo në këtë postim në Instagram. /GazetaExpress/