Angela “ruan modestinë” me gazetën New York Times - Gazeta Express
string(47) "angela-ruan-modestine-me-gazeten-new-york-times"

Angela “ruan modestinë” me gazetën New York Times

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 23:25

Angela Martini ka ardhur me një set provokativ të fotove të cilat ajo i ka postuar në Instagram

Angela Martinit nuk i kanë munguar paraqitjet e saj nëpër revista të ndryshme prestigjioze, por si duket modelja ka një peng, pasi që dëshiron që për të te shkruan New York Times.

Lexo Edhe:

“Është koha të japim disa lajme të mira”, ka shkruar ajo, duke mos treguar më shumë.

Por, ajo që dihet është së pas gazetës Angela është e zhveshur dhe modestia e saj ruhet nga gazeta prestigjioze amerikane. /GazetaExpress/