Andi nuk e duron Xhulin – e ofendon sërish - Gazeta Express
string(40) "andi-nuk-e-duron-xhulin-e-ofendon-serish"

Rozë

Gazeta Express

18/09/2023 7:57

Andi nuk e duron Xhulin – e ofendon sërish

Rozë

Gazeta Express

18/09/2023 7:57

Përgjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, kishin një mos durim të theksuar për njëri-tjetrin. Por, gjashtë muaj pas, duket se nuk ka paqe mes Andit dhe Xhulit. 

Finalistja e Big Brother VIP Kosova, gjatë ditës publikoi një shkrepje nga Time Square ku është shfaqur fotografia e saj për disa sekonda në ekran të madh.

Lexo Edhe:

Ajo e ka konsideruar këtë moment si realizim të ëndrrës së saj ndër vite por Andi nuk është ‘duruar’ pa ia prishur pak.

Ai ka publikuar platformën përmes së cilës dalin fotografitë në ekranin e madh të Times Square.

Nga një kërkim i thjeshtë, kuptohet se për 15 sekonda, pagesa për këtë moment epik është rreth 40 dollarë.

Andi postimin e ka shoqëruar me një ‘emoji’ të palaços, duke e asociuar në këtë formë me Xhulin.