Andi e puth Gresën në shtrat - Gazeta Express
string(28) "andi-e-puth-gresen-ne-shtrat"

TV/Film

Gazeta Express

22/12/2022 22:34

Andi e puth Gresën në shtrat

TV/Film

Gazeta Express

22/12/2022 22:34

Andi dhe Gresa vazhdojnë të kalojnë shumë kohë pranë njëri-tjetrit, aty brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Gresa ka qëndruar pak kohë e shtrirë, ndërkaq gjatë kësaj kohe, Andi i ka shkuar asaj pranë.

Lexo Edhe:

Andi teksa iu afruar Gresës, e puthi atë në faqe dhe duket që kjo gjë e bëri Gresën të ndihet mirë.