Ancelotti e lë në stol Hazardin, Inter vs Real Madrid spektakël i garantuar - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

15/09/2021 20:02

Ancelotti e lë në stol Hazardin, Inter vs Real Madrid spektakël i garantuar

Futboll

Gazeta Express

15/09/2021 20:02

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe Real Madridit.

Interi dhe Reali edhe sezonin e kaluar u përballen me njëri tjetrin në fazën e grupeve në Champions League, andaj parashikohet një sfidë e zjarrtë, pasi ekipet e njohin shumë mirë njëra tjetrën, raporton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Eden Hazard s’do të luajë nga fillimi në këtë ndeshje, Carlo Ancelotti ka prefuar Lucas Vasquezin.

Inter:

Real: