Anais nuk ndalet, kësaj here ngrit temperaturat në të brendshme - Gazeta Express

Anais nuk ndalet, kësaj here ngrit temperaturat në të brendshme

Rozë

Gazeta Express

15/05/2020 19:38

Anais Gallagher (20) ka ngritur përsëri temperaturat në rrjetet sociale duke bërë ca selfie seksi… ku është zhveshur në të brendshme duke treguar vetëm pjesën e poshtme të saj.

Ajo kohëve të fundit ka qenë shumë e zënë në rrjetet sociale duke bërë foto.

Duket se kjo gjë po i pëlqen Anais Gallagherit pasi që ajo ka vazhduar me foto dhe selfie seksi që po tërheqin vëmendjen e fansave të saj.

Vajza e legjendës së Oasis, Noel Gallagher dhe Meg Mathews (20) ka treguar belin e saj të hollë dhe belin e hollë në disa fotografi. /GazetaExpress/