Amy tregon asetet e kolme në bikine - Gazeta Express
string(35) "amy-tregon-asetet-e-kolme-ne-bikine"

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 21:10

Amy tregon asetet e kolme në bikine

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 21:10

Amy Hart ka treguar asetet e saj të kolme në bikine rozë dhe portokalli teksa po pushon në brigjet e nxehta të Meksikës

Amy Hart edhe një herë ka treguar se vazhdon të jetë në tregun e bukurosheve të kolme, kurse ajo është duke pushuar në një hotel resort në Meksikë.

Lexo Edhe:

Ylli i Love Island (29) ka bërë poza të nxehta par hotel “Hart Rock” në rivierën e Majas në Meksikë, ku ajo po qëndron duke pushuar për momentin me të dashurin e saj Sam Rason.

Bukuroshja është parë duke marrë diell teksa bën poza në oborrin e resorit. /GazetaExpress/