Amir Rrahmani në formacionin e javës në Serie A - Gazeta Express
string(47) "amir-rrahmani-ne-formacionin-e-javes-ne-serie-a"

Futboll

Gazeta Express

08/02/2023 16:59

Me i fundit

Amir Rrahmani në formacionin e javës në Serie A

Futboll

Gazeta Express

08/02/2023 16:59

Amir Rrahmani është zgjedhur nga SofaScore në formacionin e javës 21-të në Serie A.

Napoli triumfoi në fundjavë ndaj Spezias me rezultat 3:0, teksa Rrahmani ishte ndër më të mirët në fushën e lojës, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Përveç Rrahmanit, në këtë formacion është edhe Kvaratskhelia dhe Osimhen të Napolit.

Nota e Rrahmanit ishte 7.8.