Amir Rrahmani: "Kanë mbetur edhe dy javë" - Gazeta Express

Amir Rrahmani: “Kanë mbetur edhe dy javë”

Instant

Gazeta Express

05/06/2020 23:00

Bundesliga tashmë është rikthyer.

Javën tjetër do të kthehet edhe La Liga, kurse pas dy javës, Serie A dhe Premierliga.

Në fushë do t’i shohim sërish futbollistët shqiptarë në Serie A.

Amir Rrahmani, mbrojtësi i Hellas Veronës, po punon shumë për të qenë gati për pjesën tjetër të sezonit.

“Kanë mbetur edhe dy javë…”, ka shkruar ai në rrjetet sociale.

Amiri po luan i huazuar te Verona, pasi në janar zyrtarisht nënshkroi me Napolin, të cilës skuadër do t’i bashkohet sezonin e ardhshëm. /Gazeta Express/