Amerikani e “kall” atmosferën me këngën e Dafina Zeqirit - Gazeta Express
string(54) "amerikani-e-kall-atmosferen-me-kengen-e-dafina-zeqirit"

Fun

Gazeta Express

05/08/2022 22:26

Amerikani e “kall” atmosferën me këngën e Dafina Zeqirit

Fun

Gazeta Express

05/08/2022 22:26

Në një intervistë për emisionin “Era Verë” në T7, një amerikan argëtohet pa masë me këngë shqip.

Ai shihet duke kënduar dhe vallëzuar me këngën e Dafina Zeqirit.

Lexo Edhe:

Për më shumë ndiqni videon në vazhdim.

VIDEO