Amber Turner me shoqe çudit Republikën Dominikane - Gazeta Express
string(49) "amber-turner-me-shoqe-cudit-republiken-dominikane"

Amber Turner me shoqe çudit Republikën Dominikane

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 22:06

Amber Turner ka treguar trupin e saj seksi teksa ka pasur të veshur bikine të bardh e ku ajo i është bashkuar shoqeve Chloea Meadows dhe Courtney Green për xhirimet e verës së Towie në Republikën Domenikane

Ambër Turner ka treguar trupin e saj seksi në bikine të vogla teksa është parë në plazhet e bukura të Republikës Domenikane, ku kanë filluar xhirimet për seritë e verës së Towie.

Lexo Edhe:

Bukuroshja (28) ka treguar trupin e saj të tonifikuar teksa në rërë është parë me kolegët Courtney Green dhe Chloe Meadows si dhe të dashurin e saj, Dan Edgar.

Amber edhe njëherë ka treguar asetet e saj teksa më shumë është dukur se është duke e shijuar këtë udhëtim për pushime sesa për punë. /GazetaExpress/