Amber tregon format e saj, thotë se “i dashuri i saj po ndihet bukur” - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

04/06/2021 22:41

Amber tregon format e saj, thotë se “i dashuri i saj po ndihet bukur”

Yjet

Gazeta Express

04/06/2021 22:41

“Ai po ia kalon shumë mirë!”, ka thënë ylli i Towie, Amber Tuner derisa ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm seksi, kurse ka disa ditë që është lidhur me Dan Edgar

Ajo ka vazhduar me një plan ushqimi dhe regjimi të fitnesit gjatë tërë pandemisë.

Amber Turner ka treguar frutat e punës së saj në bikine të vogla derisa është paraqitur këtë të mërkurë krah të dashurit të saj Dan Edgar në apartamentin e tyre në Essex.

Ylli i Towie (27) kla treguar asetet e saj derisa ka thënë se është e lumtur që edhe i dashuri i saj po ja kalon bukur më të.  /GazetaExpress/