Amber, si një princeshë në ditëlindjen e Chloe - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 19:11

Amber, si një princeshë në ditëlindjen e Chloe

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 19:11

Ylli i Towie, Amber Turner ka treguar trupin e saj seksi n fustanin e saj derisa ka dalë e zhveshur për ish rivalen e saj të dashurisë dhe ditëlindjen e saj të 40-të

Amber Turner është dukur sensacionale derisa ka pozuar me një fustan të hapur për finalen e “The Only Way Is Essex”, që u mbajt të dielën.

Lexo Edhe:

Në Instagram, personaliteti i televizionit ka postuar disa foto glamurose duke treguar se është në festën e ditëlindjes së 40-të të Chloe Sims.

View this post on Instagram

A post shared by A M B E R T U R N E R 👑 (@amberturnerx)

Amber dhe Chloe kanë shkëmbyer fjalë viteve të kaluara pasi që është thënë se ajo (Chloe) kanë qenë në lidhje me të dashurin e Amber, Dan Edgar, megjithatë ato duket se e kanë lënë këtë skandal dhe tashmë ajo është në ditëlindjen e një personaliteti tjetër të TV. /GazetaExpress/