Ambasadorja izraelite shënon sot në Kosovë ditën e Pavarësisë së Izraelit - Gazeta Express
string(73) "ambasadorja-izraelite-shenon-sot-ne-kosove-diten-e-pavaresise-se-izraelit"

Lajme

Gazeta Express

18/06/2024 7:22

Ambasadorja izraelite shënon sot në Kosovë ditën e Pavarësisë së Izraelit

Lajme

Gazeta Express

18/06/2024 7:22

Ambasadorja izraelite në vend, Tamar Ziv, organizon shënimin e ditës së Pavarësisë së Izraelit dhe marrëveshjen për heqjen e vizave për shtetasit kosovarë.

Sipas njoftimit, organizimi fillon nga ora 18:00

Lexo Edhe: