Ambasadori francez e shijon atmosferën e mëngjesit në sheshin "Zahir Pajaziti": Kosova e bukur - Gazeta Express
string(91) "ambasadori-francez-e-shijon-atmosferen-e-mengjesit-ne-sheshin-zahir-pajaziti-kosova-e-bukur"

Ambasadori francez e shijon atmosferën e mëngjesit në sheshin “Zahir Pajaziti”: Kosova e bukur

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 10:53

Ambasadori i Francës në Kosovë, Olivier Guerot, ka publikuar një fotografi nga sheshi “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Diplomati francez ka treguar se i ka pëlqyer pamja dhe atmosfera e mëngjesit në qendër të Prishtinës, ku në fotografi shihen edhe disa shitës të pemëve dhe perimeve, raporton Express.

Lexo Edhe:

“Atmosferë e bukur mëngjesi në sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë”, ka shkruar Guerot duke ia bashkëngjitur dhe “hashtagun” “Kosova e bukur”