Ambasadori Bajrami i drejtohet Këshillit të Evropës dhe BE'së pas marrëveshjes në Ohër - Gazeta Express
string(85) "ambasadori-bajrami-i-drejtohet-keshillit-te-evropes-dhe-bese-pas-marreveshjes-ne-oher"

Ambasadori Bajrami i drejtohet Këshillit të Evropës dhe BE’së pas marrëveshjes në Ohër

Lajme

Gazeta Express

19/03/2023 9:48

Ambasadori i Kosovës në Belgjikë, Agron Bajrami, në Tëitter ka postuar një fotografi nga Ohri.

Ai ka shkruar se me marrëveshjen e mbrëmshme, Kosova ecë përpara.

Lexo Edhe:

Bajrami thotë se topi tash është në anën e Evropës.

“Këshilli i Evropës dhe Këshilli i BE-së duhet të marrin drejtimin dhe të hapin dyert. Nuk ka kohë për të humbur”, ka shkruar Bajrami.