Amanda, 49 vjeçarja seksi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/06/2020 20:17

Amanda, 49 vjeçarja seksi

Rozë

Gazeta Express

22/06/2020 20:17

Amanda Holden ka ecur sot me një veshje të verdhë por mezi i ka arritur që ti shmanget ndonjë ekspozimi të padëshirueshëm të saj

Ajo isht duke shkuar në studiot e radios Heart FM dhe po shijonte rrezet e diellit derisa është parë duke e mbrojtur goksin e saj që mos të ekspozohet para njerëzve.

Amanda Holden është dukur e bukur derisa është parë duke u larguar nga studio e Heart FM në Londër të hënën.

49 vjeçarja ka pasur të veshur një fustan ngjyrë të verdhë të hapur derisa po largohej nga shtëpia e saj pas emisionit.

Ajo është detyruar që ta mban me dorë një pjesë të fustanit të dizajnur nga Melissa Odabash ku sigurohej që mos të ekspozonte ndonjë gjë që ajo nuk dëshironte. /GazetaExpress/