Altin Basha tregon publikisht aktorët që do dëshironte të ishin pjesë e Kosheres - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/04/2021 12:11

Altin Basha tregon publikisht aktorët që do dëshironte të ishin pjesë e Kosheres

Rozë

Gazeta Express

26/04/2021 12:11

Mbrëmja e kësaj të shtune kishte shkrirë dhe kishte bërë bashkë dy nga programet më të ndjekura të ABC: Soiree dhe Kosherja. Kur politika hesht, njërëzit argëtohen dhe për shkak të heshtjes zgjedhore, aktorët e Kosheres vendosën të vijnë në një tjetër formë.

Sigurisht që nuk mungoi regjisori I njohur I spektaklit të humorit Altin Basha që ishte përballë bashkëshortit të saj me disa pyetje shumë të vështira, të cilët nëse nuk përgjigjeshin ishin të detyruar të pinin shotsa.

Lexo Edhe:

Një ndër pyetjet ishte se cilët nga aktorët do dëshironte ai të bëhej pjesë e Kosheres.

“Kosherja është e plotësuar. Ka shumë aktorë, ka 4-5. Ledio Lako, Salsano Rrapo, Gazmend Paja, por ka dhe të tjerë. I mora të gjithë, këta nesër vijnë”, tha Altin Basha.