Alrmon Vlora Çitaku Gjendja në MPJ e rëndë, po ndodhin rrënime, linçime e persekutime - Gazeta Express
string(83) "alrmon-vlora-citaku-gjendja-ne-mpj-e-rende-po-ndodhin-rrenime-lincime-e-persekutime"

Alrmon Vlora Çitaku Gjendja në MPJ e rëndë, po ndodhin rrënime, linçime e persekutime

Lajme

Gazeta Express

23/09/2022 13:57

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku ka ngritur alarmin për gjendjen në Ministrinë e Punëve të Jashtme.

Çitaku me anë të një postimi në Facebook, ka thënë se në MPJ ka pasur hapësirë për përmirësime dhe ngritje të kapaciteteve.

Lexo Edhe:

Çitaku ka thënë se po ndodhë rrënim, linçime dhe persekutim i personelit.

Postimi i plotë i Vlora Çitakut:

Në Ministrinë e Punëve të Jashtme ka pasur mjaftueshëm hapsirë për përmirësime dhe ngritje të kapaciteteve.

Fatkeqësisht, në vend të përmirësimit, po shohim rrënim, linçime dhe persekutim të personelit.

Njerëzit duhet trajtuar me respekt dhe dinjitet.