Almeda publikon një foto pa grim - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

02/03/2021 12:58

Me i fundit

Almeda publikon një foto pa grim

Rozë

Gazeta Express

02/03/2021 12:58

Alemda ka postuar foto pa grim.

Almeda Abazi është figurë mjaft e njohur për showbizin shqiptar.

Ajo është e martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman dhe së bashku kanë një djalë të cilin e kanë pagëzuar Efehan.

Çifti i njohur shumë shpejt pritet të sjellë në jetë një vajzë, për të cilën Almeda u shpreh se dëshiron ta quaj Alina.