Almeda dhe Tolgahan mirëpresin të bijën, ja si ia vendosën emrin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

08/06/2021 20:54

Almeda dhe Tolgahan mirëpresin të bijën, ja si ia vendosën emrin

Rozë

Gazeta Express

08/06/2021 20:54

Modelja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman, janë bërë prindër të një vajze.

Tolgahan kan njoftuar se vajzën e kanë emëruar Alina dhe njëkohësisht duke i uruar mirë se ardhje të voglës së tyre.

Lajmin e bëri të ditur Tolgahan përmes një postimi në Instagram.

Almeda dhe Tolgahan kanë edhe një djalë, i cili mban emrin Efehan.