Alma Loki mposht serben në finale dhe shpallet kampione e Ballkanit - Gazeta Express
string(67) "alma-loki-mposht-serben-ne-finale-dhe-shpallet-kampione-e-ballkanit"

Alma Loki mposht serben në finale dhe shpallet kampione e Ballkanit

Sport

Gazeta Express

24/02/2024 16:46

Alma Loki e ka fituar medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave.

Karateistja kosovare në përballjen finale për të artën mposhti kundërshtaren serbe, Neda Milosevic.

Lexo Edhe:

Kjo është medalja e parë ndërkombëtare për ekipin e karatesë të Kosovës në disiplinën kata.

/Gazeta Express/