Allen paraqitet me bikine, ngrit temperatura nga vetizolimi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/06/2020 21:14

Allen paraqitet me bikine, ngrit temperatura nga vetizolimi

Rozë

Gazeta Express

25/06/2020 21:14

Gabby Allen ka ngritur temperaturat derisa është paraqitur me bikine neoni duke treguar asetet e saj

Ajo vazhdimisht ka postuar foto seksi gjatë vetizolimit të saj.

Gabby Allen është kthyer përsëri këtë të enjte derisa ka ngritur temperaturat duke postuar video dhe foto seksi.

Ylli i Love Island (28) i ka treguar kët asete në Instagram derisa është parë duke marrë diell në bikine në oborrin e tyre. /GazetaExpress/