Alibeaj çon në KQZ listat e PD-së së për këshilltarë bashkiakë - Gazeta Express
string(62) "alibeaj-con-ne-kqz-listat-e-pd-se-se-per-keshilltare-bashkiake"

Shqiperi

Gazeta Express

28/03/2023 23:25

Alibeaj çon në KQZ listat e PD-së së për këshilltarë bashkiakë

Shqiperi

Gazeta Express

28/03/2023 23:25

Partia Demokratike me kryetar të komanduar, Enkelejd Alibeajn, ka dorëzuar mbrëmjen e djeshme në KQZ listat për kandidatët dhe këshilltarët bashkiakë për zgjedhjet e 14 majit.

Në Tiranë ku kandidat për kryetar do të jetë Roland Bejko, listën e këshillit bashkiak e kryeson pedagogia Enriketa Pandelejmoni, ndërkohë që i dyti në listë është ish-futbollisti i Tiranës, Gentian Muça.

Lexo Edhe:

Në listë janë gjithashtu Zak Topuzi dhe pedagogia Liljana Ramasaço.

Listat e kandidatëve pë bashkitë

BASHKIA TIRANË

/Gazeta Express