Alessandra shfaqet sportive në Beverly Hills - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

03/06/2021 19:21

Alessandra shfaqet sportive në Beverly Hills

Yjet

Gazeta Express

03/06/2021 19:21

Alessandra Ambrosio ka treguar belin e saj të hollë dhe këmbët e bukura derisa po ndjek edhe klasë të pilates në Beverly Hills…derisa më vonë është parë në drek me një shok

Alessandra Ambrosio ka treguar asetet e saj seksi derisa po mban klasë private me pilatës në Beverly Hills.

Pas sesionin të saj të ushtrimeve, supermodelja braziliane është parë duke shijuar një drekë të shëndetshme më një shokë të saj në Kreation Organic Juicery.

Ambrosio ka treguar se është shumë në formë derisa po vazhdon të mbajë klasë private të pilates. /GazetaExpress/