Alby rrëfehet për takimin me Mbappen, flet për darkat e festat me të në Florida - Gazeta Express
string(78) "alby-rrefehet-per-takimin-me-mbappen-flet-per-darkat-e-festat-me-te-ne-florida"

Alby rrëfehet për takimin me Mbappen, flet për darkat e festat me të në Florida

Sport

Gazeta Express

10/12/2023 11:17

Alby Rydes ka rrëfyer momentin e takimit të saj me yllin francez të futbollit, Kylian Mbappe.

Aktorja shqiptare e filmave për të rritur zbulo se me sulmuesin e Paris Saint-Germainit është takuar në Miami, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

“E njoh Mbappen. Jemi njoftuar në Miami, me njerëz që e njohin, që kemi bërë ‘party’, darka… Marrin shtëpi të mëdha në Florida, kënaqemi, bëjmë muhabet, shkojmë në darka, në ‘party’ kush donë. Vijnë vajza nga jashtë te tavolina jonë dhe kthehen me ne, edhe fillon prap ‘party’ te shtëpia”, deklaroi ajo.

/Gazeta Express/