Albërie Hadergjonaj ka harruar të plaket – shfaqet si vajzë e re - Gazeta Express
string(62) "alberie-hadergjonaj-ka-harruar-te-plaket-shfaqet-si-vajze-e-re"

Yjet

Gazeta Express

26/10/2022 23:12

Albërie Hadergjonaj ka harruar të plaket – shfaqet si vajzë e re

Yjet

Gazeta Express

26/10/2022 23:12

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj duket si një vajzë e re në foton e fundit

Albërie Hadërgjonaj ka befasuar shumë kënd me një foto që ajo ka postuar në rrjetin social, Instagram.

Këngëtarja është shfaqur e rregulluar dhe me një fustam ngjyrë të bardhë të zbehtë.

Nuk dihet a është përgatitur ajo për të shkuar në ndonjë event apo për incizimin e ndonjë kënge të re që do ta bëjë videoklip për këtë fundvit. /GazetaExpress/