Albatrit Muçiqi këndon në studio dhe flet për familjen e tij e "zhdukjen" nga mediat për 2 vite - Gazeta Express
string(93) "albatrit-muciqi-kendon-ne-studio-dhe-flet-per-familjen-e-tij-e-zhdukjen-nga-mediat-per-2-vite"

Albatrit Muçiqi këndon në studio dhe flet për familjen e tij e “zhdukjen” nga mediat për 2 vite

TV/Film

Gazeta Express

26/04/2024 20:43

Këngëtari Albatrit Muqiqi, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Ai gjatë kësaj interviste të moderuar nga Shpend Lipa, foli për familjen duke treguar kështu edhe për “zhdukjen” nga mediat për dy vite.

Lexo Edhe:

Ndër të tjera, foli edhe për këngën e tij të fundit “Ndjenja”.

Ai u ndal edhe tek hitet e tij, siç është “Sa vite”, të cilën e këndoi në studio.

Për ta dëgjuar, klikoni në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.