Alban Skenderaj lanson një baladë melankolike - Gazeta Express
string(45) "alban-skenderaj-lanson-nje-balade-melankolike"

Alban Skenderaj lanson një baladë melankolike

Muzike

Gazeta Express

03/05/2024 20:40

Alban Skenderaj është një nga emrat më të pëlqyer në skenën e muzikës shqiptare, dhe çdo risi nga ai zgjon kureshtje të madhe tek publiku.

Dhe pse kishte ditë që e kishte zbuluar, madje ka publikuar dhe pjesëza nga projekti i tij muzikor më i ri, pasditen e sotme Albani ka njoftuar se është bërë publikimi i plotë i këngës.

Lexo Edhe:

Ai po ashtu la dhe një “porosi” në postimin në fjalë:

“Këndoja lirisht personave toksikë që mundohen të t’i shuajnë ëndrrat e të të ulin vetëbesimin.”