Alban Skenderaj dhe Elgit Doda publikojnë 'hitin e verës' - Gazeta Express

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda publikojnë ‘hitin e verës’

Gazeta Express

10/06/2020 16:41

Janë bërë bashkë Alban Skenderaj dhe Elgit Doda për të sjellë një këngë bashkë mu për sezonën e verës.

Është publikuar kënga me titullin ‘Parajsa ime’, që është bashkëpunim i dyshes së këngëtarëve nga Shqipëria, Alban Skenderaj dhe Elgit Doda.

Kënga është ritmike fiks për stinën në të cilën po hyjmë, ndërsa dyshja kanë realizuar videoklipin me Pro Video në një ambient me shumë atmosferë në plazh.

Kështu, artistët janë ndër të parët që kanë filluar me publikim të këngëve për verë./Gazeta Express/

Alban Skenderaj ft. Elgit Doda – Parajsa ime (Official Video HD)