Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë - Gazeta Express
string(76) "alba-vukaj-ekspozon-linjat-trupore-e-veshur-ne-bikini-ne-pushimet-ne-meksike"

Rozë

Gazeta Express

24/02/2024 18:20

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Rozë

Gazeta Express

24/02/2024 18:20

Alba Vukaj, e njohur si ish-banorja e “Big Brother Vip Kosova”, rrugëtimi i së cilës ishte mjaft i gjatë brenda në shtëpi, ka publikuar disa fotografi, ku shihet në pushime.

Alba shpesh ka treguar për angazhimet e shumta që ka pasur që nga dalja e BBVK, por duket që më në fund ka gjetur kohë për veten e saj.

Lexo Edhe:

Bukuroshja nga Shkodra, ka ndarë imazhe në Instagram, ku shihet nën shoqërinë e familjes së saj, teksa kalojnë pushimet në Meksikë.

Ajo ka ndarë disa imazhe, në të cilat, Alba shfaqet në bikini dhe në formë shumë të mirë.

Alba shfaqi linjat mahnitëse të trupit, teksa pozonte në bregdet, me flokët e lëshuara poshtë, dhe me një palë size dielli.