Alba Morina: Kosova na la pikë që nuk shkoi në Evropian - Gazeta Express
string(56) "alba-morina-kosova-na-la-pike-qe-nuk-shkoi-ne-evropian-1"

Alba Morina: Kosova na la pikë që nuk shkoi në Evropian

Futboll

Gazeta Express

17/06/2024 0:05

Zyrtarja e Federatës së Futbollit të Kosovës dhe ish-gazetarja, Alba Morina është e ftuar sonte në emisionin sportiv “Favoriti i Europianit”.

Ajo tha se Kosova ia la pikë që nuk shkoi në Evropian dhe tregoi se për cilat ekipe bën tifo.

Lexo Edhe:

“Kosova na la ashtu pikë që nuk arriti të shkojë në Europian. Natyrisht jam për Shqipërinë, Italia e dyta, sepse është simpatia e ime e përjetshme. Kam simpati edhe për Kroacinë”, tha Morina.