Alba: Azemin e kam shok, me Blerandon jam afruar për këtë arsye - Gazeta Express
string(61) "alba-azemin-e-kam-shok-me-blerandon-jam-afruar-per-kete-arsye"

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:53

Alba: Azemin e kam shok, me Blerandon jam afruar për këtë arsye

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:53

Alba ka folur për raportet e saja me Blerandon dhe Azemin.

Ajo ka thënë se Azemin e ka shok të ngushtë dhe kështu do ta ketë edhe jashtë shtëpisë.

Lexo Edhe:

Kurse me Blerandon ka thënë se në fillimin nuk kanë qentë afërt por tani flasin më shumë pasi kanë tema të përbashkëta për të folur për jetën jashtë.