Alaudini drejtuar Bucit dhe Azemit: Mos u bëni si fëmijë, aman - Gazeta Express
string(60) "alaudini-drejtuar-bucit-dhe-azemit-mos-u-beni-si-femije-aman"

Alaudini drejtuar Bucit dhe Azemit: Mos u bëni si fëmijë, aman

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:56

Nikoqiri i formatit televiziv të Big Brother VIP Kosova, Alaudin Hamiti ka adresuar kritika ndaj banorëve gjatë natës ‘Prime’.

Pas shfaqjes së video materialit me ngacmime dhe bullizëm me protagonistë, Azemin, Bucin, Hamiti u ka thënë atyre “t’i ndalojnë veprimet e tilla”.

Lexo Edhe:

“Mos u bëni si fëmijë, aman”, u ka thënë ai banorëve.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për të zbuluar më shumë detaje.