Alaudin Suma mbyll garimin në Lojërat Mesdhetare - Gazeta Express
string(48) "alaudin-suma-mbyll-garimin-ne-lojerat-mesdhetare"

Alaudin Suma mbyll garimin në Lojërat Mesdhetare

Sport

Gazeta Express

03/07/2022 22:56

Atleti, Alaudin Suma, ka garuar sot në hedhjen e diskut në Lojërat Mesdhetare Oran 2022.

Suma mori pjesë për herë të parë në një garë të nivelit të tillë për senior, dhe kjo sfidë do t’i shërbejë si përvojë e mirë për garat e ardhshme ndërkombëtare.

Lexo Edhe:

Pavarësisht kësaj, paraqitja e tij nuk ishte më e mira, pasi rezultati 43.90 metra, nuk është më i miri për të. /Gazeta Express/