Aktorja tregon se si nuk fle me të dashurin e saj që shtatë vite - Gazeta Express
string(64) "aktorja-tregon-se-si-nuk-fle-me-te-dashurin-e-saj-qe-shtate-vite"

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 20:44

Aktorja tregon se si nuk fle me të dashurin e saj që shtatë vite

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 20:44

“Ne jemi më shumë si cimera të banesës!”. Helen Flanagan ka treguar se ajo nuk e ndanë krevatin me të fejuarin e saj Scott Sinclair për shtatë vite për shkak se flenë bashkë me tre fëmijët e saj

Helen Flanagan ka treguar se ajo dhe i fejuari i saj, Scott Sinclair janë duke jetuar si “cimerë” dhe nuk e ndajnë shtratin së bashku për shtatë vite.

Lexo Edhe:

Ish ylli i Coronation Street (31) ka tre fëmijë të vegjël – Matilda (6), Delilah (3) dhe Charlie (13 muaj) – ka pranuar se tani është duke shikuar si ta ndërtojë një dhomë gjumi ku mund të flenë së bashku.

Helen ju tha ndjekësve të saj në rrjetet sociale që ajo gjithmonë ka pasur probleme me gjumit dhe rutinën ditore nëse ajo nuk flinte me fëmijët e saj. /GazetaExpress/