Aktorja që luan karakterin e Marilyn Monroe në “Blonde” – falënderon fansat - Gazeta Express
string(71) "aktorja-qe-luan-karakterin-e-marilyn-monroe-ne-blonde-falenderon-fansat"

TV/Film

Gazeta Express

10/10/2022 19:58

Aktorja që luan karakterin e Marilyn Monroe në “Blonde” – falënderon fansat

TV/Film

Gazeta Express

10/10/2022 19:58

“Faleminderit që po shikoni Blonde”.

Kështu ka thënë Ana de Armas derisa ka shprehur falënderimin e saj për filmin që flet për jetën e aktores Marilyn Monroe, që është bërë një hit në Netflix…pavarësisht kritikave jo të mira.

Blonde është numër një në botë në Netflix, sipas revistës së famshme të filmave Variety.

Të hënën, ylli i filmi, 34 vjeçarja Ana de Armas ka falënderuar fansat e saj që kanë shikuar filmin e saj kontrovers për ikonën e ndjerë të Hollywoodit, Marilyn Monroe.

“Faleminderit të gjithëve që shikojnë Blonde dhe për mesazhet e mrekullueshme që m’i dërgoni”, ka shkruar ylli që ka lindur në Kubë. /GazetaExpress/