Aktorja Megan Fox pengohet gjatë intervistës nga fëmijët - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 20:47

Aktorja Megan Fox pengohet gjatë intervistës nga fëmijët

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 20:47

Megan Fox është përkujdesur që ta tregojë gjoksin e saj gjatë një interviste në emisionin “Today” … derisa fëmijët e saj e kanë penguar atë gjatë intervistës

Ajo i ka ndezur njerëzit në shtëpi gjatë kësaj paraqitje në televizion, por Megan Fox duket se nuk është ngutur dhe nuk është veshur tërësisht.

Lexo Edhe:

Të hënën, ylli i filmave televiziv është paraqitur në emisionin Today duke pasur të veshur vetëm një korset të zi, derisa ajo i është bashkuar emisionit “Today” në mënyrë virtuale.

Ylli i “Transformers” i është bashkuar prezantueses Savannah Guthrie dhe Jenna Bush Hager për të biseduar për trilerin e filmit të saj më të ri horor, “Till Death”.

Por intervista ka pasur disa pengesa duke ju falëndëruar tre fëmijëve të saj, të cilët vraponin në prapa skenë të saj. /GazetaExpress/