Aktorja e njohur kosovare tregon se si hyri gabimisht në veturën e huaj - Gazeta Express
string(71) "aktorja-e-njohur-kosovare-tregon-se-si-hyri-gabimisht-ne-veturen-e-huaj"

Rozë

Gazeta Express

05/08/2022 14:02

Aktorja e njohur kosovare tregon se si hyri gabimisht në veturën e huaj

Rozë

Gazeta Express

05/08/2022 14:02

Aktorja Shengyl Ismaili, vazhdon të mbetet një prej aktoreve më të pëlqyera të publikut.

Ajo duke qenë e ftuar në emisionin e verës në T7, “Era Verë”, tregoi shumë gjëra dhe raste interesante që i kanë ndodhur.

Lexo Edhe:

Pa hezituar aktorja tregoi edhe një ngjarje të sikletshme, kur gabimisht u fut në një veturë të huaj.

“Njëherë erdh shoqja me m’ marrë, dhe krejt çka unë di osht që e ka kerrin e zi…erdh një kerr edhe unë tu mëndu që shoqja, veç e kom qelë derën edhe kom hi”, tha aktorja.

Për detaje të tjera nga intervista mund të ndiqni videon në vazhdim.