Aktori Genci Fuga shfaqet me kolegët pas operacionit - Gazeta Express
string(52) "aktori-genci-fuga-shfaqet-me-koleget-pas-operacionit"

Shqiperi

Gazeta Express

12/09/2023 12:18

Aktori Genci Fuga shfaqet me kolegët pas operacionit

Shqiperi

Gazeta Express

12/09/2023 12:18

Pas ndërhyrjes kirurgjikale rreth një muaj më parë, pasi pësoi goditje në tru, aktor i njohur Genci Fuga, është shfaqur mes kolegëve dhe miqve.

“Me Genci Fugën, kolegun e mikun e mirë duke festuar për jetën! Mirëse erdhe Genc”, shkruan deputetja Taulanda Jupi.

Lexo Edhe:

Kujtojmë që Fuga iu nënshtrua një operacioni mjaft delikat para kohë më parë, pasi goditja  që posoi në tru po i rrezikonte jetën. Ishte bashkëshortja e tij Enirieta Fuga e cila kërkoi ndihmën e shqiptarëve, pasi për operacionin nevojiteshin 19 mijë euro. Por mesa duket gjithçka e keqe është lënë pas.