Aktori feston ditëlindjen me Berishën mbi tortë, thumbon Bashën: Lider lind, nuk bëhesh rrugës - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

15/09/2021 16:46

Aktori feston ditëlindjen me Berishën mbi tortë, thumbon Bashën: Lider lind, nuk bëhesh rrugës

Shqiperi

Gazeta Express

15/09/2021 16:46

Jul Deda feston ditëlindjen nën shoqërinë e Turjan Hysës dhe të të tjerëve.

Në tortën që i kanë bërë surprizë për ditëlindje, është vizatuar koka e Sali Berishës.

Lexo Edhe:

“Lider lind nuk bëhesh gjatë rrugës”, shkruhet në tortë.

Ndërkohë miqtë e tij, së bashku me Turianin e ngacmojnë Jul Dedën duke i thënë së do të presë kokën e Berishës me thikë.