Aktori Arben Derhemi përfundon në spital, ja si është gjendja e tij shëndetësore - Gazeta Express

Aktori Arben Derhemi përfundon në spital, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Rozë

Gazeta Express

27/02/2020 13:04

Arben Derhemi është një ndër aktorët më të njohur shqiptarë. Jeta e tij ka qenë e lidhur pas teatrit e aktrimit dhe në karrierën e tij numërohen shumë role. Por kohëve të fundit jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet.

Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur së fundmi aktori në llogarinë e tij në Instagram, ku ka publikuar një foto nga shtrati i spitalit duke na lajmëruar se tani gjithçka ka kaluar dhe ai famirësisht është mirë.

Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.