Aksion fantastik, City përmbys PSG-në - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 22:37

Aksion fantastik, City përmbys PSG-në

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 22:37

Manchester City e ka përmbysur rezultatin dhe po e mund 2-1 Paris Saint Germainin.

Pas Raheem Sterling, që barazoi rezultatin në 1-1 në minutën e 63-të, ka shënuar sulmuesi Gabriel Jesus, për të përmbysur gjithçka.

Lexo Edhe:

Ai shënoi për 2-1 në minutën e 76’, pas një super aksioni të vendasve, raporton Gazeta Express.