Aksidentohet këngëtari shqiptar - Gazeta Express
string(31) "aksidentohet-kengetari-shqiptar"

Aksidentohet këngëtari shqiptar

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 22:59

Këngëtari Berkan Beka është shtrirë në spital.

Sipas RTV21 mësojnë se bëhet fjalë për diçka jo të lehtë.

Lexo Edhe:

Berkani pritet t’i nënshtrohet një operacioni.

Në disa fotografi që kemi siguruar shihet këngëtari i shtrirë në spital.

Kujtojmë se Berkan Beka i është rikthyer muzikës me projektin “Ty”, të publikuar në muajin mars të këtij viti dhe po vazhdon me projekte të reja.