Aksident trafiku në Pinitja, makinat e dasmoreve përplasen me njëra-tjetrën - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

25/07/2021 14:51

Aksident trafiku në Pinitja, makinat e dasmoreve përplasen me njëra-tjetrën

Ballina

Gazeta Express

25/07/2021 14:51

Para pak çastesh në lagjen Pintija ka ndodhur një aksident trafiku ku disa makina dasmorësh janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasoj disa prej tyre kanë pësuar dëme materiale.

Për momentin nuk raportohet dëmtime në njerëz, por vetëm dëme materiale të veturave, ashtu siç shihet edhe në foto. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje për të kuptuar edhe dinamikën e aksidentit në fjalë.

Lexo Edhe: